Контакты
Новости
Наши партнеры

Багато жінок дуже часто скаржаться на біль в грудях, яка, відверто кажучи, лякає дуже багатьох. Звичайно ж, мимоволі починаєш думати про найгірше «а раптом у мене рак» або щось на подобу. Не варто відразу панікувати, викликати біль у грудях можуть різні фактори, розібратися з якими більш докладно допоможе наведена нижче стаття. Як правило, на думку фахівців, біль в грудях викликається гормональним дисбалансом. Біль — це всього лише сигнал вашого організму на те, що в ньому стався якийсь збій.

Найпоширеніші причини болю в грудях:

— дефіцит прогестерону;
— дефіцит йоду;
— ультрафіолетове випромінювання;
— зайва вага;
— постійні стреси.

Для того щоб картина прояснилася, давайте розглянемо кожну з причин більш докладно.

Дефіцит прогестерону

Це жіночий гормон, нестача якого може провокувати болі в області грудей. Як правило, його дефіцит може бути викликаний проявом ПМС, прийомом контрацептивів, мастопатію або гормональними перебудовами під час перехідного віку, вагітності або ж менопаузи. Всі вищеназвані проблеми потребують їх вирішенні, інакше це може викликати куди більш серйозні проблеми зі здоров’ям у жінки – говорить Наталія Грейс в Одесі, в жіночому клубі «Сапфо».

 

Дефіцит йоду

Недолік цього елементу може спровокувати виникнення гормонального дисбалансу, так як йод дуже важливий для нормальної роботи щитовидної залози. Щоб заповнити недолік йоду важливо вживати йодовану сіль і побільше морепродуктів.

Ультрафіолетове випромінювання

Звичайно, сонячні промені можуть бути дуже корисними для нашого організму, але тільки в помірних дозах. При цьому всім дуже небажано засмагати топлес, так як це може спровокувати розвиток пухлин, які, в свою чергу, викликають болі в області декольте. Не варто ризикувати своїм здоров’ям заради гарної засмаги, не забувайте про спеціальні сонцезахисні засоби і прикривайте груди, уникаючи прямих сонячних променів.

Зайва вага

Може бути, буде звучати дивно, але надмірна вага не тільки негативно позначається на нашому зовнішньому вигляді, але і збільшує кількість чоловічих статевих гормонів в жіночому організмі — андрогенів. Вони накопичуються в жирових тканинах, тим самим також провокуючи розвиток пухлини в жіночих грудей.

Постійні стреси

Нервова система — це одна з найважливіших систем в організмі людини, яка бере участь у безлічі процесів життєдіяльності людини. Саме тому часті стреси можуть спровокувати розвиток мастопатії. Намагайтеся менше нервувати і бути менш емоційними. У разі необхідності краще випити заспокійливе або звернутися до лікаря.