Контакты
Новости
Наши партнеры

Стан волосся відображає здоров’я людини. При хвороби або при обмежувальної дієти волосся починає тьмяніти, випадати, і, щоб повернути їм колишню красу і блиск доведеться чимало докласти зусиль. Поки волосся знаходиться у волосяній цибулині, він вважається живим, в іншому ж варіанті — це мертва структура. Живильні речовини, що потрапляють в організм людини, роблять благотворний вплив на ріст і якість волосся. Запорукою красивої шкіри і здорового волосся є збалансоване, раціональне і різноманітне харчування. Їжу необхідно приймати часто, але маленькими порціями. Калорійність продуктів не повинна перевищувати рівень фізичної активності, при цьому кількість уживаних білків повинно бути досить високо. Жири також необхідно включити в раціон, так як з їх допомогою відбувається більш повне засвоєння вітамінів.

Різкі стрибки ваги в бік зменшення також є стресовими для стану волосся. Фаст фуд, куріння і алкоголь також згубно впливають на зовнішній вигляд і структуру волосся і шкіри. Білки, жири, вуглеводи, вітаміни повинні вживатися в чіткому співвідношенні. Немає спеціальних дієт, які гарантують пожвавлення волосся, так як організм сам розподіляє надходять поживні речовини, і перш за все організм живить життєво важливі органи, такі як серце і головний мозок, і лише залишки можуть «добратися» до волосся і нігтів. Тому непривабливий вигляд волосся дає нам сигнал про те, що слід прислухатися до свого здоров’я в цілому. Якщо волосся почало випадати, стали ламкими і сухими, то необхідно поповнити запаси вітаміну А, в організмі – пропонує Наталія Грейс Київ.

Якщо волосся почало сивіти в молодому віці, то це означає, що не вистачає вітаміну В3. Дефіцит вітамінів В6 і нікотинової кислоти призводять до сухості, лупи і кожному свербіння. Додатковий прийом фолієвої кислоти провокує ріст волосся. Вітамін Е також позитивно впливає на волосяну цибулину. Лінолева кислота допоможе вирішити проблему випадіння волосся. Зміцнити волосся допоможе цинк. Селен, кремній, сірка не залишать волосся байдужими і порадують міцною структурою, насиченим кольором і блиском.

Особливості догляду за волоссям

Основним видом догляду за волоссям є підтримання чистоти. Волосся необхідно мити не за встановленими канонами — кожен день — так радять одні, раз в три дні -Рекомендується інші, а в міру їх забруднення. Шампунь потрібно змивати дуже ретельно водою, причому водопровідна вода не зовсім придатна для цього, тому що містить багато солей і досить жорстка. Останнє ополіскування рекомендується здійснювати спеціально підготовленим розчином: в прокип’ячену воду додають соду або гліцерин в пропорції на один літр води — одна чайна ложка запропонованого речовини. Красиві і густе волосся вимагають великої уваги і догляду.