Контакты
Новости
Наши партнеры

Так вже розпорядилася природа, що всі люди діляться за статевою ознакою на два види: чоловіки і жінки. Кожен з них відрізняється своїми фізіологічними особливостями, а значить, кожен з них схильний до якихось типам і видам захворювань і хвороб. Так, наприклад, є ряд найпоширеніших жіночих захворювань, які найчастіше зустрічаються у представниць слабкої статі. Якщо Ви хотіли б знати, які саме це недуги, Вам варто ознайомитися з наведеною нижче статтею.

Список найпоширеніших жіночих захворювань:

Аднесксіт (або запалення жіночих придатків). Дане захворювання проявляється досить хворобливими відчуттями внизу живота, які можуть віддавати в поперек. Біль може «вщухати» і знову з’являтися. Особливо хворобливі відчуття загострюються при занятті сексом, під час менструації, а також при фізичних навантаженнях. Якщо вчасно не звернути на проблему уваги, захворювання може стати хронічним, привести до утворення так званих «спайок» або в гіршому випадку до безпліддя – говорить Наталія Грейс Київ, на прес конференції.

Молочниця. Це захворювання останнім часом постійно на слуху, так як багато фармацевтичних компаній пропонують жінкам свої препарати для лікування цієї проблеми. Молочниця або вагінальний кандидоз — це особливе грибкове захворювання, що вражає шкірний покрив, а також слизові оболонки. Спровокувати молочницю може: тривалий прийом антибіотиків, переохолодження, наявність цукрового діабету або анемії, стрес, а також гормональні зміни в організмі (при менопаузі або вагітності). До симптомів вагінального кандидозу відносять сирні, густі виділення, які можуть супроводжуватися печінням, сверблячкою і кислим неприємним запахом.

Ерозія шийки матки. Дуже часто багато жінок навіть не підозрюють про протікання цього захворювання аж до походу до гінеколога, так як воно проходить практично безсимптомно. Зрідка дана проблема супроводжується рясними слизовими виділеннями і слабкими болями внизу живота. Якщо вчасно не виявити і не перелічити дане захворювання (яке найчастіше проявляється в результаті різних вірусних інфекцій, що передаються статевим шляхом; механічних пошкоджень шийки матки, в тому числі і під час пологів), то можна спровокувати розвиток раку шийки матки.

Ендометріоз. Це жіноче захворювання може супроводжуватися тривалими і часто хворобливими менструаціями, хворобливими відчуттями внизу живота, наявністю кров’яних виділень між менструаціями, а також болем під час статевого акту. Якщо вчасно не звернути увагу на ендометріоз, то через безліч спайок в області малого тазу він може стати причиною безпліддя.

Хламідіоз. Найчастіше дане захворювання протікає безсимптомно, але іноді жінки відзначають часте сечовипускання, що супроводжується палінням. Позбутися від хламідіозу не просто, так як збудники захворювання живуть всередині клітин людини. Якщо вчасно не виявити і не перелічити хламідіоз, він може спровокувати хронічні запальні процеси і навіть безпліддя.

Висновки
Як бачите, майже всі захворювання, які відносяться до найпоширеніших проблем з жіночим здоров’ям, потребують своєчасного обстеження та лікування. В іншому випадку такі захворювання можуть спровокувати безліч проблем, аж до безпліддя. Саме тому так важливо проходити періодичні огляди у гінеколога.