Контакты
Новости
Наши партнеры

З точки зору медицини, рак є процесом, під час проходження якого, клітини ураженого органу починають патологічно розростатися, і ділиться, тим самим порушуючи його роботу, згодом порушуючи роботу всього організму. Як захиститися від раку і чи можна їм заразитися від онкологічного хворого, читайте далі в статті.

ЧИ МОЖНА І ЯК захиститися від РАКУ?
На сьогоднішній день, поняття рак, включає в себе більше двохсот різних пухлин. Дана хвороба, розвивається з того моменту, коли клітини уражаються канцерогенами — речовинами, які викликають рак. Вже досить давно було встановлено, що основна причина розвитку раку — це хронічне запалення, тривале подразнення, а також дисгормональні розлади. Онкогеном, що викликає онкологічне захворювання, є хімічні речовини, фізичні випромінювання, і нерідко віруси. Клітка раку, яка піддається вищепереліченим впливів, може змінити свої властивості, і якщо ці процеси вчасно не зупинені, це може стати причиною трансформації звичайної клітини — в ракову.

Способи захиститися від раку
Більшість видів пухлин, можна перемогти на початкових стадіях їх розвитку, до тих пір, поки ці новоутворення ще не встигли внести розлад в органи і системи, які розташовані поруч з ураженим органом. На жаль, нерідкі випадки, коли людина, який рухається своїм страхом перед хворобою, не звертається до лікаря, і втрачає можливість раз і назавжди позбавиться від раку. В таких умовах, коли звернення до лікарні відбувається лише тоді, коли вже нічого вдіяти не можна, і хвороба прогресує, позбавиться від неї вже не можливо.

Питанням, як захиститися від раку, задаються багато людей, саме тому, кожному з нас, слід дуже уважно дотримуватися ті рекомендації, які надають нам фахівці в області онкології.

  1. Людина, яка хоче захиститися від раку, в обов’язковому порядку повинен раз і назавжди кинути палити. Справа в тому, що рак легенів, у курців розвивається приблизно в десять разів частіше, ніж у людей, які не курять. Крім цього, курці ризикують стати жертвами раку стравоходу, рота, підшлункової залози, шлунка, шийки матки і нирок. Важливо пам’ятати, що пасивне куріння також небезпечно ля здоров’я як і активне, тому слід уникати місць куріння людині, яка не курить.2. Для того, щоб захиститися від раку, потрібно постійно проходити перевірку на віруси. Саме вони викликають до десяти відсотків онкологічних захворювань. Деякі види вірусів, рак шийки матки, а деякі штами вірусів — рак печінки. При цьому, з моменту хвороби, до прояву симптомів раку, може пройти кілька років. Саме тому, необхідно регулярно проходити обстеження, і стежити за своїм здоров’ям.

    3. Укріплений імунітет, також є гарантом того, що рак, одного разу не поставить під загрозу ваше життя. Щоб захиститися від раку, необхідно вести активний спосіб життя, відпочивати і не перенапружуватися. Регулярне відвідування лазні, обливання холодною водою, контрастний душ, а також оздоровляючі заходи. Вживання в раціоні продуктів, які містять вітаміни та інші корисні речовини, зміцнюють імунітет, що само по собі знижує ризик захворювання на рак.

    4. Для того, щоб захиститися від раку, потрібно в обов’язковому порядку приділяти собі увагу, і постійно самостійно обстежити зони, які найбільше схильні до даної хвороби — наприклад груди. Так, наприклад, родимки, які піддаються постійному роздратуванню ланцюжками, одягом — з незрозумілих причин збільшуються в розмірах, змінюють колір, повинні бути обстежені. Досвідчений лікар (наприклад Радіслав Гандапас Київ) може видалити такі родимки, що значно зменшить ризик виникнення раку.

ЧИ МОЖНА заразитися НА РАК?
Відомо безліч випадків, коли навколо онкологічного хворого створюється ізоляційний пояс, який сам хворий, звичайно ж, відразу помічає, і це доставляє йому масу переживань. Звичайно, така поведінка оточуючих миттєво позначається на психологічному стані хворого і здоров’я йому не додає.

Певний дискомфорт відчувають всі ті, хто повинен спілкуватися з онкологічним хворим: його рідні, друзі, ділові партнери та навіть самі лікарі. Не один раз в приватних розмовах онкологи говорили, що вони з жахом думають про те, що в один прекрасний день виявлять у себе пухлину, «підхоплену» від якогось хворого.

Результатом цього постійного психологічного стресу є поведінка і професійна діяльність лікаря, яка побоюється не тільки доторкнутися до хворого, а й взагалі сторонящегося його.

Чи потрібно захищатися від раку в побутових умовах?

Поки науці не буде відома точна причина захворювання, кожен буде думати, що можна заразитися від онкологічного хворого, і кожен буде намагатися зробити все від нього залежне, щоб уберегтися від контакту з хворим.

Нехай навіть ціною дружби, особистих взаємин і обов’язків за службовим обов’язком — адже медицині відомо безліч випадків, коли людина, що контактував з онкологічним хворим, захворів на рак. Так чи можна заразитися на рак?

Медицині відома також і маса випадків, коли людина, що знаходиться в контакті з раковим хворим або користується тими ж канцерогенами: посудом, ванною та ін. — не захворів на рак і до кінця свого біологічного життя не мав ніяких ознак новоутворень, і це говорить про те, що рак не передається контактним шляхом.

Тобто, як ми бачимо, обидві вищезгадані тенденції оцінки існування на заразну та незаразной теорії раку терплять на сьогоднішній день повний крах. А це означає, що теорія невірна в принципі і вимагає іншого підходу.

Астрологічний погляд на хворобу рак

Такий універсальний підхід пропонує висувний нами нова астрологічна теорія хвороби, основне положення якої говорить: Будь-яка хвороба є суто індивідуальним фактором, що визначаються початковими програмними установками для конкретного біологічного об’єкта (людини).

І якщо спочатку (при народженні) програма хвороби не була «записана» за допомогою впливу енергоінформаційного імпульсу в «матрицю пам’яті» людини, то хвороба не повинна реалізуватися у даного біологічного об’єкта в принципі, за умови його знаходження в тих же географічних координатах, в яких була запрограмована матриця (в яких людина народилася).