Контакты
Новости
Наши партнеры

На людське здоров’я дуже впливають продукти харчування. Багато захворювань починаються в травному тракті. Як відновити слизову шлунка? Відновити мікрофлору слизової складно. Лікування варто починати після появи перших симптомів захворювання.

Причини початку хвороби
 Атрофія шлунка і кишечника — захворювання, що несе загрозу здоров’ю людини, насилу виліковується. У хронічній формі недуга веде до постійного відмирання клітинно-тканинних структур. Дисфункція тканин провокує збільшення соляної кислоти.

Атрофія слизової шлунка виникає через бактерії хелікобактер пілорі, що потрапляє повітряно-краплинним шляхом. Вона закріплюється на шлункової поверхні і може довго жити. У сприятливих умовах відбувається стрімке розмноження хвороботворної бактерії, розвиток запального процесу, який уражує слизову шлунка і кишкового відділу. Якщо не лікувати хворобливі прояви, з’являються виразки, ерозії на епітеліальних клітинах.

Хвороба розвивається при порушенні слизисто-тканої структури шлунково-кишкової системи людського організму, через порушення в харчуванні, вживання продукції, що негативно впливає на людський організм, що веде до збільшення кількості соляної кислоти. При надмірному зловживанні подібними продуктами харчування розвивається запалення в тканинах проблемних органів, що ведуть до подальшої освіти виразок, ерозійних зон.

Розвиток запального процесу відбувається разом зі зниженням імунітету, ураженого різними вірусними інфекціями. Руйнування слизової травного тракту виникає з генетичних причин. Підвищується ризик розвитку подібного захворювання у дітей, чиї батьки хворіють на шлунково-кишкові недуги. Здорове харчування, ведення здорового способу життя, відмова від вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин, куріння сприяє відновленню імунної системи – говорить Наталія Грейс в Києві.

 

Діагностичні заходи

Після проходження пацієнтом ряду діагностичних процедур лікарем визначається ступінь ураження шлунково-кишкового тракту, супутні захворювання, що турбують діагностується. Постановка діагнозу здійснюється на основі загального і хімічного аналізу крові, ендоскопічного, рентгенологічного, гістологічного, гастроскопіческого дослідження, УЗД.

ЕГДС — найефективніший спосіб обстеження. Лікар досліджує точно слизову шлунка і отримує загальне уявлення про стан органів шлунково-кишкового тракту. Не можна визначитися без гастроскопіческого дослідження розвиток гіперемії ШКТ. При необхідності професіоналом призначається спеціальне ацідотестірованіе, що визначає кислотність організму.

Аналіз скарг хворого, візуальний огляд здійснює гастроентеролог. Він точно визначається з захворюванням, якщо пацієнт розповідає, що його турбує. Після обстеження кваліфікованим фахівцем призначаються препарати, що допомагають лікувати і відновити проблемні органи.

Харчування як метод лікування шлунково-кишкового тракту
 Правильне, збалансоване харчування допомагає відновити слизову шлунка при розвитку запалення. На роздратування впливають шкідливі звички, хворому слід кинути палити, вживати алкогольні напої. При збільшенні гіперемії тканин шлунка і кишечника хворий повинен точно дотримуватися рекомендацій медпрацівника.

Страви визначаються лікарем. Є необхідно часто, дрібно, вживаючи невелику кількість їжі. Їжа не повинна бути гарячою, холодною, переважати повинні рослинні продукти, пісні сорти м’яса, риби.

 

Медикаментозне рішення проблеми
 Після призначеного обстеження в лікувальній установі призначаються різноманітні спеціальні медикаменти, відновлюють слизову шлунково-кишкового тракту, що ведуть до загального оздоровлення людини. Спеціаліст-професіонал повинен підібрати медикаментозні засоби, які допомагають усунути розвивається запальний процес, відновити пошкоджені тканини слизової оболонки.

У разі появи побічних призначають медикаменти «Но-шпи», «Папаверина», «Гастроцеліна», «Метацин». Часто при проявах гастриту порушується нормальна перистальтика шлунка і кишечника. Показаний прийом медикаментозних засобів «Мотилиума», «Церукал», завдяки їм відбувається стимуляція функціональності людського організму, налагодження роботи шлунково-кишкового тракту, поліпшення травного процесу, регулювання стільця. Але дані медикаментозні засоби слід приймати після консультації з фахівцем. Призначає медикаменти консиліум лікарів — гастроентеролог, терапевт. Слід строго дотримуватися їх вирішення, щоб не наступили небажані наслідки для людського організму.

Заходи реабілітації після прийому антибіотиків
Антибіотики чинять негативний вплив на стан мікрофлори шлунково-кишкової системи. Подібні медикаментозні засоби знищують бактерії. Загибель патогенних різновидів відбувається разом з корисними мікроорганізмами. Це веде до розвитку запалень і подразнення слизисто-тканинної області. Щоб запобігти хворобі, слід вживати легкі, дієтичні страви в невеликій кількості. Допомагає позбутися від дискомфортних проявів лікарі призначені лікарями пребіотики, лактобактерії, які допомагають усунути недуга швидко.