Контакты
Новости
Наши партнеры

Рак одне з найнебезпечніших захворювань людини. І якщо його вчасно не виявити і не проводити його лікування, в більшості випадків він може привести до летального результату. Однак в процесі виліковування раку у людини можуть відбуватися так звані метастази. Це вторинне утворення ракових пухлин в організмі людини. І що найцікавіше вони можуть утворитися зовсім не в тому місці, де був рак. Як зупинити метастази, читайте далі в статті.

Яким чином виникають метастази?
— на першому етапі ракові клітини вражають здорові тканини навколо пухлини.
— на наступному етапі відбувається проникнення ракових клітин в сусідні кровоносні судини.
— на третьому етапі ті ж клітини в віддалені капіляри і таким чином по ним потрапляють в здорові клітини.
— відбувається мікрометостази, що стимулюють приплив крові для утворення нових пухлин.
симптоми метастазів

1. Метастази залежать від розміру пухлини.

2. При пухлинах в кістки відчувається сильний біль, навіть може статися перелом кістки.

3. При пухлини в головному мозку так само відчувається біль, судоми, змінюється рівень свідомості.

У деяких можна виявити рак тільки тоді, коли виявляються всі симптоми метастазів. Що найцікавіше, в основному метастази утворюються в окремих частинах тіла — легкі, кістки, печінку.

Як зупинити метастази?

При раку грудей уражаються легені, печінку, кістки. Рак товстої кишки вражає печінку, очеревину і легкі. При раку нирок уражені легені, печінку, кістки. Рак легенів схильний до появи метастазів в надниркових залозах, другому легкому і печінки.

Як зупинити метастази? Для цього проводиться комплексний ряд заходів щодо усунення цього захворювання. Це і різного роду терапія, діагностика і навіть оперативне втручання. Розглянемо детальніше ці методи.

Системна терапія передбачає ряд методів щодо поліпшення і полегшення стану людини. У неї входять: хіміотерапія, біологічна і гормональна терапії.

Знизити процес метастазів можна і при штучному втручанні в процеси тромбоутворення. Для цього роблять закупорку судин, які знаходяться навколо пухлини, для запобігання надходженню крові в неї.

Діагностувати метастази дуже важко, так як, наприклад, часто плутають часті метастази в головному мозку можуть здатися пухлиною власної і біль при цьому буде виглядати, як проста. При упізнанні метастазів добре допомагає рентгеноскопія і радіоізотопний метод. Ці методи можуть уточнити їх величину, спосіб і характеристика їх поширення. Ну і звичайно лікування більш ефективно — говорить Константин Бакшт в Києві, на прес-конференції

Як зупинити метастази — можливі способи

Досить таки ефективний спосіб — це видалення пухлин хірургічним способом. Але цей спосіб зупинити метастази позитивний, якщо він проводиться на початковому етапі.
Ми вже вище розповідали, як зупинити метастази, однак хочеться відзначити, що хіміотерапія не буде також ефективна. Саме цей метод дуже негативно впливає на загальний стан організму людини.
Ще один спосіб — це лікування ракових клітин і метастаз особливими речовинами, які відключають безсмертя ракових клітин.
З лікарських препаратів можна відзначити такий лікарський засіб як таргетін, який впливає на вогнище пухлини і дозволяє зупинити метастази. А так же знімає агресивність метастаз.
Метод зупинити метастази, які живлять пухлину. При такому методі пухлина і метастази перестають розростатися, а деякі з них зовсім відмирають.
Звичайно, нікому не хочеться хворіти такій смертельною хворобою, як рак. Однак вчасно виявлені пухлини допоможуть зупинити метастази, і ваше життя не буде болісним.