Контакты
Новости
Наши партнеры

Влітку і восени традиційно збільшується число випадків венеричних захворювань у населення міст і сіл, і справа тут не в спеці, а у відпустках і курортних романах, продовження яких пишуть в медичних картах лікарі венерологи. Деякі приїжджають з відпочинку з цілим букетом захворювань, лікувати які не так просто, адже їх треба спочатку правильно діагностувати. Хворобливі місячні, альгоменорея у жінок.

Сифіліс та гонорея, хламідіоз, трихомоніаз, уреаплазмоз, вірус папіломи, СНІД і безліч інших, вся складність полягає в тому, що 60% інфекцій тривалий час протікає в прихованій формі. Потрапивши в організм, збудники впроваджуються в клітини і починають свою роботу з руйнування організму, зовні ніяк не проявляючи. Тренінги в Києві для хворих жінок, безкоштовно.

Якщо не діагностувати і не лікувати, вони стають джерелом запалень і хронічних захворювань не тільки статевої сфери, а й усіх внутрішніх органів. Тому при перших ознаках можливого захворювання, та й після будь-яких випадкових зв’язків рекомендується пройти обстеження у фахівця. Ознаками захворювання можуть бути виділення зі статевих органів, хворобливі відчуття в низу живота або при сечовипусканні, появи незрозумілих плям і виразок на шкірі, збільшені або хворобливі лімфовузли.
Буде цікаво знати,  поширені гінекологічні захворювання в наш час.
Бережіть своє здоров’я і здоров’я свого партнера, дотримуйтесь обережність і обачність, краще звичайно не хворіти зовсім, але соромитися і приховувати можливе захворювання злочинно.