Контакты
Новости
Наши партнеры

Рак одне з найнебезпечніших захворювань людини. І якщо його вчасно не виявити і не проводити його лікування, в більшості випадків він може привести до летального результату. Прочитать остальную часть записи »

З точки зору медицини, рак є процесом, під час проходження якого, клітини ураженого органу починають патологічно розростатися, і ділиться, тим самим порушуючи його роботу, згодом порушуючи роботу всього організму. Прочитать остальную часть записи »

Помимо средств, которые считаются довольно традиционными, существуют еще и альтернативные – так называемые народные средства, которые в некоторых случаях являются довольно эффективными в лечении злокачественной опухоли. Прочитать остальную часть записи »

Существует группа заболеваний, на фоне которых чаще всего возникают злокачественные опухоли. Это так называемые предраковые состояния. Прочитать остальную часть записи »

Злокачественные опухоли – одна из причин высокой смертности в нашей стране. Это грозное заболевание, которое может поразить человека в любом возрасте. Прочитать остальную часть записи »

Практично кожна жінка стикається з гінекологічними захворюваннями. Жіночі хвороби вражають статеві органи, а також репродуктивну систему жінки — матку, яєчники, придатки тощо. Прочитать остальную часть записи »

Если Вы обратите внимание, то каждая девушка и женщина должна следить за своим репродуктивным здоровьем. А то есть регулярно посещать гинеколога, вести безопасную половую жизнь, следить за гигиеной свои половых органов. Прочитать остальную часть записи »

Депресія — одне з найтяжчих психічних захворювань, яке лікує лікар-психіатр. Якщо запустити ситуацію, то найчастіше вона закінчується трагедією. Прочитать остальную часть записи »

Стан волосся відображає здоров’я людини. При хвороби або при обмежувальної дієти волосся починає тьмяніти, випадати, і, щоб повернути їм колишню красу і блиск доведеться чимало докласти зусиль. Прочитать остальную часть записи »

Як показує практика, багато жінок часто стикаються з неприємними відчуттями внизу живота. Це викликано в основному болем в яєчниках. Прочитать остальную часть записи »

Багато жінок дуже часто скаржаться на біль в грудях, яка, відверто кажучи, лякає дуже багатьох. Звичайно ж, мимоволі починаєш думати про найгірше «а раптом у мене рак» або щось на подобу. Прочитать остальную часть записи »

Так вже розпорядилася природа, що всі люди діляться за статевою ознакою на два види: чоловіки і жінки. Кожен з них відрізняється своїми фізіологічними особливостями, а значить, кожен з них схильний до якихось типам і видам захворювань і хвороб. Прочитать остальную часть записи »

На людське здоров’я дуже впливають продукти харчування. Багато захворювань починаються в травному тракті. Як відновити слизову шлунка? Прочитать остальную часть записи »

Існує ряд причин, за якими виникають гази в шлунку. Найчастіше це не носить якийсь небезпечної симптоматики і є частиною нормального процесу травлення. Прочитать остальную часть записи »

Пcuxocoмaтuкa – oтpacль мeдицинcкoй пcuxoлoruu, кoтopaя uзyчaeт влuянue пcuxoэмoцuoнaльныx фaктopoв нa вoзнuкнoвeнue u paзвuтue paзлuчныx бoлeзнeй u бoлeзнeнныx cocтoянuй тeлa Прочитать остальную часть записи »