Контакты
Новости
Наши партнеры

Жіночі хвороби виникають з моменту існування прекрасної половини людства. Адже на неї покладена велика відповідальність за народження і виховання потомства.

Останнім часом, на жаль, зростає кількість жінок з гінекологічними захворюваннями. Тут велику роль відіграють стреси, зниження імунітету, підвищення кількості різних інфекцій, різні гормональні порушення.

Жіночі хвороби вивчаються спеціальної медичної наукою — гінекологією. Офіційно вона стає наукою вже з середини XIX в. До жіночих хвороб відносяться різноманітні патологічні зміни внутрішніх і зовнішніх жіночих статевих органів.

У розвитку жіночих хвороб важливу роль грають менструації, вагітність, пологи, післяпологовий період, різні інфекційні впливу. У лікуваннях жіночих хвороб зроблено значні успіхи, ще з часу застосування в другій половині XIX ст. антисептичних та асептичних методів виробництва хірургічних операцій та винаходи багатьох оперативних і гінекологічних інструментів. Однією з найпоширенішою гінекологічною операцією стала відтоді оваріотомія. Річард Дені в Києві.
Міома — доброякісна пухлина з недобрими намірамі, в наступній статті.
Жіночі хвороби — це гінекологічні захворювання, які пов’язані з анатомо-фізіологічними особливостями всього жіночого організму. Жіночі хвороби часто виникають в результаті впливу інфекції, травми, загальної інтоксикації, хімічних та термічних впливів, різних порушень менструального циклу, виникнення різних новоутворень. Дуже часто пов’язані з аномалією положення і пороків розвитку жіночих статевих органів.

Навіть незначні патологічні зміни і прояви в жіночій статевій сфері роблять значний вплив на весь організм жінки. Однак доведено, що і ряд загальних захворювань (інфекційні, нервові, ендокринні, деякі хвороби крові та ін.) Можуть викликати захворювання у статевій сфері. Найбільш часто в період статевої зрілості жінки (у середньому від 18 до 50 років) зустрічаються різні запальні процеси (піхви — розвитку вагініту, матки — ендометриту, маткових труб — сальпингоофорита).

До складу біоценозу піхви дорослої здорової жінки завжди населено різними мікроорганізмами, які в звичайних умовах не заподіюють шкоди і називаються умовно — патогенними. У більшості випадків запальні захворювання жіночих статевих органів викликаються такими бактеріями як стрептококи, стафілококи, гонококи, трихомонади, кишкової та туберкульозної палички. Жіночі хвороби можуть викликатися іноді паличками дифтерії, грибком молочниці і ін.

При появі тривожних симптомів: виділень, порушень менструального циклу, болісних відчуттів внизу живота, постарайтеся якомога швидше звернутися до лікаря. Практично будь-яка хвороба сьогодні піддається лікуванню за умови своєчасного звернення до фахівця і правильного лікування. У нашій клініці прийом ведуть високваліфіцірованние фахівці, які допоможуть Вам виявити хворобу і впоратися з нею якомога швидше.

Причини виникнення
Жіночі хвороби можуть виникнути при загальних токсико інфекційних захворюваннях (грип, ангіна, тиф та ін.), В результаті гематогенного або лімфогенного обсіменіння мікробів по організму. Жіночі хвороби при своєчасному і правильному лікуванні може закінчитися повним одужанням. Але іноді можуть виникати грубі рубцеві зміни тканин, утворюються у великій кількості спайки і зрощення; захворювання набуває хронічного характеру. Тривалий перебіг жіночих хвороб і часті загострення запальних захворювань внутрішніх статевих органів нерідко тягнуть за собою порушення репродуктивної і менструальної функцій.

Дуже часто жіночі хвороби супроводжуються виділеннями у великій кількості Белей. Бели — патологічні виділення з жіночих статевих органів; основний симптом жіночих хвороб або загального захворювання організму. Фізіологічні виділення у жінок із статевих органів необільние, слизові, не викликають роздратування шкіри і слизової оболонки зовнішніх статевих органів, без запаху, в помірній кількості.
Загальна кількість секрету, який накопичується протягом доби у піхву, в нормі не перевищує 1 мл і не доставляє особливого клопоту жінці. Деяке збільшення кількості виділень спостерігається напередодні менструації, під час вагітності та в післяпологовому періоді, при статевому контакті, а у дівчаток часто в період статевого дозрівання.